betslife giriş
Home / Ortaklık / Affiliates

Ortaklık / Affiliates

 

Her şey çok basit betslife affiliates ile. Bir web siteniz varsa affiliatelerle para kazanabilirsiniz.
Betslife firmasına getireceğiniz oyuncular için %25‘ ten başlayan komisyon oranlarımızla gelirinizi %35 ‘e kadar arttırabilirsiniz. Burda Arapça ve Farsça webmaster destekliyoruz websitesi olanlar.

Kayıt olduktan sonra banner’ larımızı web sitenize ekleyebileceksiniz.
Bize ne kadar çok trafik getirirseniz, daha çok kazanırsınız.

Betslife´in Politikası: Kazan – kazan
Affiliates Betslife

Sorularınıza verilen tüm cevaplar

S: Ortaklık programı nedir?
C: Ortaklık programı çerçevesinde Betslife firmasına getireceğiniz her oyuncu için %25’ten başlayan ortaklık komisyonu kazanırsınız. Detaylı bilgi için adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

S: Ortaklık Programı Nasıl Çalışır?
C: Eğer bir websiteniz veya oyuncu kitleniz varsa Betslife Affiliates Ortaklık Programı sayesinde iyi bir gelir sahibi olabilirsiniz. Ortaklar programımıza kaydolup sitenizin adresini ve diğer gerekli bilgileri giriniz. Başvuru işleminiz onaylandıktan sonra size ortak numaranızı ve giriş bilgilerinizi ileteceğiz. Ondan sonra sitenize bannerler ile bağlantılar koyarak ya da oyuncu kitlenizi sitemize davet ederek gelirinizi arttırmaya başlayabilirsiniz.

S: Kim ortak olabilir?
C: Herkes ortak olabilir! Yapmanız gerek tek şey kayıt formunu doldurmanız ve Betslife firmasından gelecek olan onay mailini beklemenizdir (24 saate kadar sürebilir). Hesabınız aktif edildiğinde Ortaklık Programı panelinize sınırsız giriş verilir.

S: Betslife ortakları için kullanım koşullarını nerede bulabilrim?
C: Bağlantıyı bu sayfanın alt tarafında bulabilirsiniz. Programa katılmadan önce bütün ortakların Kullanım Koşullarını kabul etmeleri gerekmektedir.

S: Ortaklık Programına katılmam için bir siteye sahip olmam gerekiyor mu?
C: Hayır. Eğer belirli bir oyuncu kitlesine sahipseniz veya sosyal medya vb. mecralar üzerinden oyuncu çekmeyi düşünüyorsanız da Affiliates Ortaklık Programına katılabilirsiniz.

S: Geçerli yönlendirme ne demek?
C: Geçerli yönlendirme ortaklık bağlantınızdan tarafımıza gönderilen müşterinin en az 18 yaşında olması ve oyunculara yönelik kullanım koşullarımızı kabul etmiş olması demektir.

S: Birkaç sitem var. Birkaç kere kaydolmam gerekir mi?
C: Hayır, çünkü biz aynı hesaptan birçok sitenin kontrolü için basit aletler sunarız. Sistemimiz sitelerinizin her birisi için ayrı bir yönlendirme bağlantısı kurmaya imkan verir, ki böylece tıklamaların sayısına, oyuncuların girişlerine ve her sitenizden size gelen gelirlere tek bir hesap altından bakmanız kolaylaşır.

S: Müşteri ortak hesabıma nasıl bağlanır?
C: Sitenizi Betslife firmasına bağlayan her bağlantının takip numarası bulunur. Böylece izlenimler, tıklamalar, kayıtlar, depozitler, çekimlerin tüm detayları kayıt altına alınır ve kişisel panelinizden size yansıtılır. İzlenimler ile tıklamalar çevrimiçi raporlar kısmını oluşturur. Bütün diğer faaliyetler ise kontrolünüze ertesi günü sunulur.

S: Trafiği yönlendirme bağlantımı ve bannerları nasıl alırım?
C: Ortak bağlantıları ve bannerları sadece başvurusu onaylanmış partnerlerimize verilir. Onlara ortaklık panelinizden ulaşabilirsiniz.

S: Betslife firmasının içeriğini sitemde kullanabilir miyim?
C: Evet. Bütün ortaklarımıza verilmekte olan içeriklerimizi sitenizi geliştirerek oyuncularınızın sayısını ve gelirinizin miktarını arttırmak için kullanabilirsiniz.

S: Komisyon yapınız nasıl?
C: Yeni başlayan tüm ortaklarımız için komisyon oranımız %25 olup başarılı bir işbirliği sağlandığı takdirde bu oran arttırılabilmektedir.

S: İstatistiklerim ne sıklıkla güncellenir?
C: Bütün istatistikler her gün güncellenmektedir.

S: Nasıl ve ne zaman paramı alırım?
C: Ödemeler her hafta Salı günü yapılmaktadır. Çekim talebi verilebilecek minimum miktar $30.00‘ dır. Minimum miktardan az olan tutar bir sonraki haftaya aktarılır.

S: Sitemde kullanacağım özel teklif veya promosyonum olabilir mi?
C: Tabiki. Fikrinizi bizimle paylaşın. Karşılıklı başarı sağlayabilen ayrıcalıklı promosyonları her zaman memnuniyetle karşılarız. Konuyla ilgili lütfen üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda
betslife Programı’nın amacı basit; sizin başarınız
bizim başarımızdır, şirketimizin amacı sizin potansiyel kar marjınızı
maksimuma yükseltmektir. Tekli ya da çoklu ürü
nlerinizi yerel ya da uluslararası marketlerde pazarlayabilmeniz için
her dilde size yardımcı olabilecek uzman ekibimiz hedefi olan kampanyaları
yapmanıza yardımcı olur ve rekabetçi komisyon oranları ile size
kazandırır. Daha da önemlisi, gelirinizi aylık özel teklifler,
ödül projeleri ve  kampanyalarla birlikte ilerleyen bir
şekilde stabil tutarız. Daha fazla ne isteyebilirsiniz? Hemen başlayın!

Kayıt Ol